طراحی سایت: کلیدی برای دستیابی به یک حضور آنلاین موفق

خدمان طراحی سایت اوسان

با خدمات طراحی وب سایت ما، ما قادریم تا به شما وب سایتی حرفه‌ای، جذاب و منحصر به فرد ارائه دهیم. تیم ما از تخصص‌های فنی و طراحی تجربه‌ی بالایی دارد و با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های به‌روز، مطمئن هستیم که می‌توانیم نیازها و اهداف شما را به بهترین شکل ممکن برآورده کنیم.

از طریق خدمات طراحی سایت اوسان، شما می‌توانید وب سایت سفارشی را بر اساس نیازها و هدف‌های خاص خودتان طراحی کنید. ما با توجه به بررسی دقیق شما در زمینه شناخت کسب و کارتان و نیازهای شما، طراحی وب سایتی انحصاری و متناسب با شما انجام می‌دهیم.

آیا می‌خواهید وب‌سایتی منحصر به فرد و جذاب داشته باشید؟

آیا می‌خواهید وب‌سایتی منحصر به فرد و جذاب داشته باشید؟

سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از مراحل اساسی برای راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین موفق است. وب سایت فروشگاهی به شما امکان می‌دهد تا محصولات خود را به صورت آنلاین به مشتریان عرضه کنید و فروشگاهی رقابت‌پذیر را ایجاد کنید.​

سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی اهمیت بالایی در ارتقای حضور آنلاین شرکت‌ها دارد. یک وب سایت شرکتی حرفه‌ای، به کسب و کار شما اعتبار بیشتری می‌بخشد. با داشتن یک وب سایت شرکتی می‌توانید محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی نمایید.

سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی امکان فراهم کردن یک پلتفرم آموزشی آنلاین قوی و جذاب را برای شما فراهم می‌کند. در وب سایت آموزشی می‌توانید محتوای آموزشی خود را به صورت آنلاین ارائه دهید و بازاریابی خدمات آموزشی خود را بهبود بخشید.​

ویژگی‌های طراحی سایت با اوسان

وب سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی

افزایش روز افزون رقابت در کسب و کارها داشتن یک وب سایت سفارشی از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می‌توانید با داشتن یک وب سایت سفارشی علاوه بر داشتن یک وب سایت منحصر به فرد و متناسب با نیازهای خود، برای افزایش تعامل با بازدید کننده و یا فروش بیشتر خود از فرم های تماس، نمایش خدمات و محصولات، سیستم  های پرداخت آنلاین خدمات و کالا و… بهره ببرید.

همچنین از ظاهر و عملکرد و ویژگی های وب سایت خود لذت برده. با داشتن یک وب سایت سفارشی که توسط یک تیم حرفه ای طراحی و توسعه داده می‌شود ضمن جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود از تقویت برند خود شگفت زده خواهید شد.

وب سایت واکنشگرا

طراحی وب سایت واکنشگرا (Responsive)به معنی ایجاد یک وب سایتی است که به طور خودکار با تمامی دستگاه ها منطبق باشد. یعنی بدون توجه به اندازه صفحه و دستگاه کاربر به درستی نمایش داده می‌شود. این باعث می‌شود که وب سایت شما بر روی تلفن همراه، تبلت و رایانه شخصی به درستی نمایش داده شود و تجربه کاربری عالی را فراهم کند.

با طراحی وب سایت واکنشگرا، شما می‌توانید به مشتریان خود یک تجربه سفارشی و کارآمد برای مرور وب سایت ارائه دهید.

طراحی وب سایت وب سایت واکنشگرا

بهینه‌سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت - طراحی سایت اوسان

بهینه‌سازی وب‌سایت یکی از مهم‌ترین عوامل در جذب مخاطبان و توسعه کسب‌و‌کارهای آنلاین است. تیم طراحی سایت اوسان  با توجه به اصول بهینه‌سازی، از جمله بهبود سرعت بارگذاری، طراحی ریسپانسیو و ارائه محتوا با کیفیت، به شما کمک می‌کند تا وب‌سایتی جذاب و کارآمد داشته باشید. بهینه‌سازی وب‌سایت نه تنها باعث جلب ترافیک بیشتر می‌شود بلکه اعتماد مخاطبان به شما را افزایش می‌دهد. از این راه، وب‌سایت به عنوان ابزاری قدرتمند برای افزایش فروش و توسعه کسب‌و‌کار شما عمل می‌کند. بهینه‌سازی وب‌سایت به عنوان کلید موفقیت در دنیای دیجیتال بازی می‌کند.

پشتیبانی فنی

پشتیبانی فنی یکی از جنبه‌های حیاتی برای هر وب سایت است. تیم پشتیبانی فنی ما با تجربه و تخصص لازم آماده است تا به شما در هر گونه مشکل فنی کمک کند. اطمینان داشته باشید که وب سایت شما همیشه در دسترس بوده و به طور بهینه عمل می‌کند.

با پشتیبانی فنی تیم طراحی سایت اوسان، شما می‌توانید به آسودگی و با اطمینان کامل از عملکرد وب سایت خود لذت ببرید. در صورت بروز هرگونه مشکل فنی، تیم ما آن را به سرعت بررسی و رفع خواهد کرد.

پشتیبانی فنی - طراحی سایت اوسان

سوالات متداول

سولاتی که اکثر مشتریان قبل طراحی سایت می‌پرسند

۱هاست چیست و چه نقشی در وب‌سایت دارد

هاست یک خدمات میزبانی آنلاین است که فضایی برای ذخیره سازی وب‌سایت و اطلاعات آن ارائه می‌دهد.

۲دامنه چیست و چرا اهمیت دارد

دامنه نام وب‌سایت است و به عنوان آدرس آن در اینترنت عمل می‌کند.

۳چگونه می‌توانم یک دامنه مناسب برای وب‌سایتم انتخاب کنم

 انتخاب یک دامنه مناسب نیاز به تحقیق و انتخاب نام مرتبط با محتوای وب‌سایت دارد.

۴سایت من به چقدر فضا نیاز دارد ؟

میزان فضای مورد نیاز برای وب‌سایت شما به اندازه محتوا و ترافیک ماهانه وب‌سایتتان بستگی دارد. برای تخمین دقیق‌تر، می‌توانید با قبل از سفارش با مشاوران و کارشناسان اوسان مشورت کنید.

۵هزینه طراحی سایت چقدر است ؟

هزینه طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت می‌توان به کاربرد سایت اشاره کرد. مثلا همان طور که واضح است هزینه طراحی یک سایت شرکتی نسبت به سایت فروشگاهی کمتر است. 

یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت طراحی سایت  قالب آن می‌باشد. اینکه از قالب آماده استفاده شود یا قالب سفارشی. قالب آماده در مقایسه با قالب سفارشی اقتصادی‌تر است.

البته عوامل بسیاری در قیمت سایت دخیل هستند شما می‌توانید با مشاور رایگان با کارشناسان اوسان سایتی مناسب کسب و کار و بودجه مناسب سفارش دهید. 

۶آیا همه هزینه طراحی سایت به صورت یکجا و ابتدای کار باید پرداخت شود ؟

در یک کلام خیر. با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و به منطور همکاری اوسان وب با شما، پنجاه درصد هزینه ابتدای کار، ۳۰ درصد پس ازطراحی و  تایید شما و ۲۰ درصد هنگام تحویل دریافت می‌گردد.  

۷آیا می‌شود سایت چند زبانه طراحی کرد ؟

بله می‌شود اما سایت چند زبانه الزامی نیست و بستگی به کسب و کار شما دارد. اگه مشتریان شما داخلی هستند نیازی به داشتن هزینه اضافی و داشتن سایت چند زبانه نیست. اما اگر مشتریان شما هم داخلی هستند و هم در کشورهای دیگر داشتن سایت چند زبانه اهمیت بالای دارد. 

۸ آیا وب‌سایت نیاز به طراحی واکنش‌گرا (Responsive) دارد؟

بله، وب‌سایت باید برای تمام دستگاه‌ها و اندازه‌های صفحه نمایش بهینه شود

۹آیا می‌توانید به من در انتخاب تکنولوژی مناسب برای وب‌سایتم کمک کنید؟

بله، ما می‌توانیم تکنولوژی مناسب بر اساس نیازها و اهداف شما پیشنهاد دهیم

۱۰آیا می‌توانید به من در مدیریت و بروزرسانی وب‌سایت کمک کنید؟

بله، در صورتی که وب سایت شما توسط اوسان طراحی شده باشد ما می‌توانیم به شما در مدیریت و بروزرسانی مستمر وب‌سایت کمک کنیم.

۱۱چگونه می‌توان وب‌سایت را برای موتورهای جستجو بهینه کرد؟

برای کسب رتبه‌های بالا در موتورهای جستجو مانند گوگل نیاز به بهینه‌سازی محتوا، ساختار لینک‌ها و استفاده از کلمات کلیدی مناسب و ... می باشد

۱۲وب‌سایت فروشگاهی چیست و چه مزایایی دارد؟

وب‌سایت فروشگاهی یک پلتفرم آنلاین است که به کسب و کارها اجازه می‌دهد که محصولات و خدمات خود را آنلاین بفروشند.

۱۳چه ویژگی‌هایی برای یک وب‌سایت فروشگاهی ضروری است؟

بستگی به سیستم فروشگاهی شما دارد اما از مهمترین آنها می‌توان به  سیستم پرداخت آنلاین، سبد خرید،  امکان مدیریت محصولات و سیستم مدیریت سفارشات و ... نام برد

۱۴وب‌سایت شخصی چیست و چرا افراد از آن استفاده می‌کنند؟

وب‌سایت شخصی یک پلتفرم آنلاین است که به افراد اجازه می‌دهد تا درباره خود و اهداف شخصی و حرفه‌ای خود اطلاعاتی را به اشتراک بگذارند.

۱۵اهمیت پشتیبانی سایت چه میزان است؟

پشتیبانی پس از طراحی سایت بسیار اهمیت دارد. این موارد اهمیت پشتیبانی پس از طراحی سایت را بیان می‌کنند:

  1. اصلاح و به‌روزرسانی: در صورت نیاز به تغییرات یا به‌روزرسانی‌های فنی در سایت، پشتیبانی فنی به شما کمک می‌کند تا سایت خود را به‌روز نگه دارید.

  2. رفع مشکلات فوری: در مواجهه با مشکلات فنی یا امنیتی فوری، امکان داشته باشید تا به سرعت اقدام به رفع آنها کنید تا سایت شما تحت هجوم یا مشکلات جدی قرار نگیرد.

  3. حفاظت از اطلاعات: پشتیبانی منظم و به موقع می‌تواند از حفاظت از داده‌ها و اطلاعات کاربران سایت شما در برابر تهدیدات امنیتی مختلف مراقبت کند.

  4. تجربه کاربری بهتر: با ارتقاء و بهینه‌سازی مداوم سایت، تجربه کاربری بهبود می‌یابد و کاربران بیشتر به سایت شما جذب می‌شوند.

  5. حفظ شناخت برند: از طریق پشتیبانی کیفی و موثر، شناخت برند شما به عنوان یک مرجع معتبر و قابل اعتماد در دسته‌بندی خود حفظ می‌شود.

  6. افزایش اعتماد: ارائه پشتیبانی کاربرمحور و قابلیت ارتباط با مشتریان به افزایش اعتماد و رضایت کاربران کمک می‌کند.

  7. رشد کسب‌وکار: پشتیبانی مناسب پس از طراحی سایت می‌تواند به رشد و توسعه کسب‌وکار شما کمک کند.

بنابراین، پشتیبانی پس از طراحی سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به سلامت و پیشرفت وب‌سایت شما کمک می‌کند.

تماس با مشاوران اوسان

برای تماس و دریافت مشاوره رایگان با اوسان کافی است فرم زیر را تکمیل فرمایید. ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

برای تماس از طرف اوسان با شما کافی است فرم زیر را تکمیل فرمایید. ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم 

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .